Yatırıma "değer", yaşamaya "değer"
Korupark AVM - Bursa
Yatırıma "değer", yaşamaya "değer"
Torium AVM - İstanbul
Yatırıma "değer", yaşamaya "değer"
Deepo Outlet Center – Antalya
Yatırıma "değer", yaşamaya "değer"
Zafer Plaza – Bursa
Yatırıma "değer", yaşamaya "değer"
Bulvar Samsun AVM – Samsun
Analist Listesi
 
Torunlar GYO
Analist Listesi
Aracı Kurum Telefon E-posta Adres
Emir Moran Ünlü Menkul Değerler A.Ş +90 212 367 36 87 emir.moran@unluco.com Ahi Evran Cad. Polaris Plaza B-Blok No:1 Kat:1 Maslak 34398 Istanbul
Bertuğ Tüzün Ak Yatırım +90 212 334 9467 bertug.tuzun@akyatirim.com.tr Inonu Cad. No. 42 Gumussuyu 34437 Taksim/Istanbul
Adem Özen Eti Yatırım +90 212 321 38 38 adem.ozen@etiyatirim.com Merkez Mah. Develi Sok.No:14 34406 Kağıthane İstanbul
Çağdaş Doğan BGC Partners +90 212 339 42 72 cdogan@bgcpartners.com Kanyon Ofis Bloğu Kat:13 Büyükdere Cad. No:185 34394 Şişli-İstanbul
Sevgül Düzgün Ziraat Yatırım +90 212 367 98 09 sduzgun@ziraatyatirim.com.tr Büyükdere Cad. No:39 Kat:3 34398 Maslak-İstanbul
İrem Dışpınar Finans İnvest +90 212 336 72 96 irem.dispinar@finansinvest.com Nispetiye Cad. Akmerkez B Kule Kat:2,3 34330, Etiler - İstanbul
Athmane Benzerroug Deutsche Bank +971 442 83 938 athmane.benzerroug@db.com DIFC Gate Village Building 5 Level 6 PO Box 504902 Dubai UAE
Kerim Gököz Garanti Yatırım +90 212 384 11 29 kgokoz@garanti.com.tr Etiler Mahallesi Tepecik Yolu Demirkent sokak No:1 34337 Beşiktaş-İstanbul
Serhan Gök UBS +90 212 319 20 65 serhan.gok@ubs.com Büyükdere Cad. Kanyon Ofis Bloğu No:185 Kat:7 Levent İstanbul
Anuj Mehrotra UBS +90 212 319 20 25 anuj.mehrotra@ubs.com Büyükdere Cad. Kanyon Ofis Bloğu No:185 Kat:7 Levent İstanbul
Toygun Onaran Teb Yatırım/BNP Paribas +90 216 636 45 33 toygun.onaran@tebyatirim.com.tr TEB Kampusu D Blok Saray Mahallesi Kucuksu Cad. Sokullu Sok. No:7 Umraniye 34768 İstanbul
Patrick Gaffney HSBC Yatırım +971 442 36 204 patrickgaffney@hsbc.com Emaar Square, Bld #5, 5th Floor, Dubai, UAE
Sadrettin Bağcı Deniz Yatırım +90 212 348 90 88 sadrettin.bagci@denizinvest.com Büyükdere Cad.No:106 Kat:15 34394 Esentepe İstanbul
Gökhan Uskuay Global Menkul +90 212 244 55 66 gokhanu@global.com.tr Rıhtım Cad.No:51 Karaköy 34425 İstanbul
Berk Özbek Global Menkul +90 850 201 94 82 berko@global.com.tr Rıhtım Cad.No:51 Karaköy 34425 İstanbul
Elvin Akbulut Yapı Kredi Yatırım +90 212 319 83 65 elvin.daglier@ykyatirim.com.tr Yapı Kredi Plaza A Blok Levent 34330 İstanbul
Bülent Şengönül İş Yatırım +90 212 350 25 66 bsengonul@isyatirim.com.tr İş Kuleleri Kule 2 Kat:12 4.Levent 34330 İstanbul
Kutluğ Doğanay İş Yatırım +90 212 350 25 08 kdoganay@isyatirim.com.tr İş Kuleleri Kule 2 Kat:12 4.Levent 34330 İstanbul
Gülçe Deniz Yatırım Finansman +90 212 334 98 36 gulce.deniz@yf.com.tr Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok K:4 Etiler 34337 İstanbul
Eren Gül Karaca Bizim Menkul Değerler +90 216 547 13 00 eren.karaca@bmd.com.tr İnönü Caddesi.Kanarya Sokak.No:25 Kat:4-5 Yenisahra Ataşehir 34746 İstanbul
Kagan Aşık Bizim Menkul Değerler +90 216 547 13 00 kagan.asik@bmd.com.tr İnönü Caddesi.Kanarya Sokak.No:25 Kat:4-5 Yenisahra Ataşehir 34746 İstanbul
Can Yurtcan Tacirler Investment + 90 212 355 26 78 can.yurtcan@tacirler.com.tr Akmerkez, Nispetiye Caddesi B3 Blok Kat:7 Etiler İstanbul
Haydar Acun Marmara Capital Portföy Yönetimi A.Ş. +90 212 346 10 36 haydar@marmaracapital.com.tr Konaklar Mah. Akçam Cad. No: 13 D:1 34330 4.Levent Beşiktaş İstanbul
Hasan Demir Tera Brokers +90 212 365 10 45 hdemir@terayatirim.com Eski Büyükdere Cad. İz Plaza Giz No:9 Kat:8-9 Maslak Şişli İstanbul
Atınç Özkan Credit Suisse +90 212 349 04 53 atinc.ozkan@credit-suisse.com Yildirim Oguz Goker Cad. Maya Plaza, Kat 10 Akatlar 34335 İstanbul
Muneeza Hasan JP Morgan +971 4 428 17 66 muneeza.z.hasan@jpmorgan.com Level 3, The Gate, West Wing, D.I.F.C., P.O Box 506551, Dubai, UAE
Aslı Tuncer Goldman Sachs +971 437 63 505 asli.tuncer@gs.com Dubai International Financial Center Level Gate Precinct Building 5 PO Box 506588 Dubai UAE
Matija Gergolet Goldman Sachs +971 4 3763 599 matija.gergolet@gs.com Dubai International Financial Center Level Gate Precinct Building 5 PO Box 506588 Dubai UAE
David Taranto BAML +90 212 319 95 71 david.taranto@baml.com Kanyon Ofis Bloğu Kat:11 Büyükdere Cad. No:185 34394 Şişli-İstanbul
Muneeba Kayani Morgan Stanley +971 4 709-7117 Muneeba.Kayani@MorganStanley.com Dubai International Financial Centre Level 7, Precinct 3, PO BOX 506501 Dubai
İlknur Turhan Halk Yatırım +90 212 314 81 85 iturhan@halkyatirim.com.tr Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:20 Kat:4 Şişili 34382 İstanbul
Ahmet Cüneyt Mehmetoğlu Halk Yatırım +90 212 314 87 31 cmehmetoglu@halkyatirim.com.tr Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:20 Kat:4 Şişili 34382 İstanbul
İbrahim Bayraktar Gedik Yatırım +90 212 356 1652 ibayraktar@gedik.com Levent Loft Residence, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 201 A-Blok, K:6 D:106 Şişli İstanbul
Oytun Altaşlı WOOD & Company +44 203 530 0627 oytun.altasli@wood.com City Point 1 Ropemaker Street London EC2Y 9HT, United Kingdom
Tuğba Saygın Vakıf Yatırım +90 212 352 35 77 tugba.saygin@vakifyatirim.com.tr Akat Mahallesi Ebulula Mardin Caddesi No:18 Park Maya Sitesi F-2/A Blok Beşiktaş 34335 İstanbul
Sezai Şaklaroğlu Vakıf Yatırım +90 212 352 35 77 sezai.saklaroglu@vakifyatirim.com.tr Akat Mahallesi Ebulula Mardin Caddesi No:18 Park Maya Sitesi F-2/A Blok Beşiktaş 34335 İstanbul
Kerem Tezcan Citi +90 212 319 47 72 kerem.tezcan@citi.com Büyükdere Cd. Tekfen Tower No: 209, 4. Levent, İstanbul
©Copyright 2016 Torunlar GYO
Torunlar GYO, web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.
Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları
Rüzgarlıbahçe Mahallesi Özalp Çıkmazı No: 4 34805 Beykoz / İstanbul
T: +90 216 425 03 28 / +90 216 425 20 07 F: +90 216 425 59 57
info@torunlargyo.com.tr