KONUT

5 Levent Korupark (Satışı devam eden)

5 Levent Korupark (Satışı devam eden)
Proje Detayı

İstanbul’un en yeni ve modern semti olarak “iyi yaşamın” sembolü haline gelen 5 Levent’in ikinci etabı Korupark, Torunlar GYO güvencesiyle TEM otoyolu Hasdal & Alibeyköy& İstanbul Havaalanı Kavşağında hayata geçirilmektedir. Ödüllü yaşam projesi 5 Levent’in başarılı ve beğenilen konseptinin devamı olan 5 Levent Korupark’ın yüzde 70’i yeşil ve sosyal alanlara ayrılmıştır.

Levent, Maslak, Kağıthane ve İstanbul Havalimanı gelişim aksı üzerinde yer alan 5 Levent Korupark’ta, çok sayıda ulaşım alternatifi yer almaktadır. Mevcut ve geliştirilen ulaşım hatlarının kavşak noktasında yer alan 5 Levent Korupark’ta site içindeki panoramik asansörü kullanarak metro ve tramway’a kolay ve konforlu bir şekilde ulaşabilmek mümkündür.

Biri Residence blok olmak üzere toplam 7 bloktan ve 744 daireden oluşan 5 Levent Korupark’ta metrekareleri 80 ile 220 arasında değişen 12 farklı tipte yaşam seçenekleri bulunmaktadır.. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri yer alan 5 Levent Korupark, farklılaşan konut trendlerine ve yaşam beklentilerine göre tasarlanmıştır. Verimli daire çözümleri, konforlu ve kullanışlı yaşam alanları, balkonlu, bahçeli, teraslı, ferah dairelerde, geniş dolap ve saklama alanları ön plana çıkartılmıştır.

Yüzde 70’i peyzaj alanı olarak tasarlanan 5 Levent Korupark’ta peyzaj yaşamın en önemli parçası olarak kabul edilmektedir. Projede çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, açık ve kapalı havuz, basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, kır kahvesi, çim aktivite alanı, süs havuzları, amfi tiyatro, meyve bahçeleri gibi farklı birçok sosyal donatı alanı yer almaktadır.

Projede yaşayanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri cadde konseptli 5 Levent Çarşı her gün genişleyen mağaza konsepti ile semt sakinlerinin buluşma noktası olarak dikkat çekmektedir.

Yapımına 2022 yılında başlanan projenin inşaat ve satış süreci devam etmektedir.

Satış Ofisi 444 6 876

Fotoğraflar