10
Aralık 2022
MALL OF ANTALYA TRIP ADVISOR ÖDÜLÜ
DUYURULAR

MALL OF ANTALYA TRIP ADVISOR ÖDÜLÜ

Türkiye’nin en büyük özel sektör gayrimenkul şirketi Torunlar GYO, turizm yatırımlarını Embassy Suites by Hilton markası ile genişletiyor. Torunlar GYO, Torun Center projesine yönelik Hilton ile franchise anlaşması imzaladı. Embassy Suites by Hilton Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’daki ilk otelini de Torun Center’da açacak. Embassy Suites by Hilton, 2024 yaz aylarında Torun Center’da misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Dünyaca ünlü konaklama şirketi Hilton ve Torunlar GYO Türkiye’ye ilk kez giriş yapacak Embassy Suites by Hilton markası için franchise anlaşması imzaladı. Franchise anlaşması 25 Temmuz 2023’te Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Hilton Başkan Yardımcısı ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Simon Vincent’ın katılımı ile Torun Center’da gerçekleştirildi. Süit otel konsepti ile en yüksek standartlarda konaklama deneyimi sunan Embassy Suites by Hilton, ağırlıklı olarak Amerika ve Kanada olmak üzere 260 otel ile faaliyet gösteriyor. Hilton; Torunlar GYO ile yaptığı anlaşma ile Embassy Suites by Hilton markasını Avrupa’ya da ilk kez taşıyor. 
 
Embassy Suites by Hilton Torun Center’da; 33’sü stüdyo, 77 tanesi ise bir yatak odalı süit olmak üzere toplam 110 oda yer alacak. 1’i büyük toplam 3 toplantı odası bulunan otelde, restaurant ve 24 saat açık fitness center, spa gibi sosyal donatılar da yer alacak. Kişiye özel kahvaltı hizmeti sunulan otelde, akşam saatlerinde ise resepsiyon ikramları bulunacak. 
Embassy Suites by Hilton, Torunlar GYO’nun yüzde 100 iştiraki olan TRN Otel İşletmeciliği tarafından franchise anlaşması modeli ile işletilecek. 
İmza töreninde konuşan Aziz Torun; “Hilton Mall of İstanbul’dan sonra Hilton ile Torun Center’da da iş birliği yapmaktan ve Hilton’un süit konaklama segmentinde dünya çapında standartları belirleyen Embassy Suites markasını Türkiye’ye getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. İstanbul’un her iki yakası için kolay ulaşım imkânı sunan, yerli ve yabancı birçok şirketin genel merkezinin bulunduğu Büyükdere Caddesi üzerinde, aynı zamanda da sosyal ve kültürel hayatın kesişim noktasında yer alan Torun Center’ın otel konsepti için Embassy Suites by Hilton ile en doğru tercihi yaptık. İstanbul ve boğaz manzarasına hâkim, şehrin en modern meydanı ile iç içe Embassy Suites by Hilton Torun Center’ın, uzun dönemli ve konforlu konaklama taleplerinin giderek arttığı bir dönemde, bu alandaki boşluğu en üst standartta karşılayacağına inanıyorum” dedi. 

Aziz Torun; “Embassy Suites by Hilton, Torun Center, 2024 yılı yaz aylarında konuklarını ağırlamaya başlayacak” dedi. Torun; otelin üst katlarında yer alan ve büyüklükleri 1+1’den 4+1’e değişen residenceları da sonbahar itibarıyla satışa sunmaya hazırlandıklarını açıkladı. 

Hilton Başkan Yardımcısı ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Simon Vincent ise yaptığı konuşmada; “Hilton 65 yıldır Türkiye’de, 100’ün üzerinde otel ile faaliyet gösteriyoruz. Türkiye Hilton’un dünyadaki dördüncü büyük pazarını oluşturuyor. Embassy Suites By Hilton markamız ile hem Türkiye hem de Avrupa’ya Torunlar GYO ile başarılı bir giriş yapmak istiyoruz. Torun Center, mevcut ofis, konut, perakende ve eğlence gibi özellikleri bünyesinde barındıran çok kıymetli bir proje. Embassy Suites by Hilton ile Torun Center, daha fazla çeşitlilik sunabilecek ve değerini daha da artacak” dedi. 

Hilton Hakkında 
Hilton (NYSE: HLT), önde gelen bir küresel konaklama şirketidir ve portföy içeriğinde 122 ülke ve bölgede 1.1 milyondan fazla odalı dünya standartlarında markalarından oluşan 7,200’den fazla mülk bulunduruyor. Dünyanın en misafirperver şirketi olma misyonunu yerine getirmeye kendini adamış Hilton, 100 yılı aşkın tarihinde 3 milyardan fazla misafiri ağırladı, Fortune’un Dünyanın En İyi 100 İş Yeri listesinde en üst sıralarda yer aldı ve Dow Jones Sürdürülebilirlik Endekslerinde altı yıl üst üste küresel lider seçildi. Hilton, misafir deneyimini iyileştirmek için Dijital Anahtar Paylaşımı uygulamasının yanı sıra dijital ortamda ücretsiz oda yükseltme ve bağlantılı oda rezervasyonu gibi olanaklar sunarak sektörde birçok teknolojiye öncülük etti. Ödüllü konuk sadakat programı Hilton Honors aracılığıyla, doğrudan rezervasyon yapan 158 milyondan fazla üye, otel konaklamaları ve parayla satın alınamayacak deneyimler için Puanlar kazanabiliyor. Ayrıca ücretsiz Hilton Honors uygulamasıyla misafirler akıllı telefonlarından oda seçimi ve rezervasyon yapabilir Dijital Anahtar ile anında temassız check-in ve check out gerçekleştirebiliyor. Daha fazla bilgi için stories.hilton.com‘ı ziyaret edin ve Hilton’u Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve Youtube kanallarından takip edin.

Embassy Suites by Hilton Hakkında
Hilton'un pazar lideri 19 markasından biri olan Embassy Suites by Hilton, seyahat edenler için en önemli olanakları sunmaya adanmış bir marka olarak öne çıkıyor. Eksiksiz hizmet veren lüks marka, hem tatil hem de iş amaçlı seyahat edenlere iki odalı süitler, ücretsiz sipariş üzerine hazırlanan kahvaltı, geniş avlular ve 24 saat açık fitness salonunun yanında ücretsiz akşam resepsiyonuyla ulaşılabilir ve standartların üstünde bir deneyim sunuyor. Embassy Suites by Hilton bünyesinde 260 tane otel faaliyette olup geliştirme aşamasında olan 41 tesis bulunuyor. Konuklar embassysuites.com adresinden veya sektör lideri Hilton Honors uygulaması üzerinden rezervasyon yaparak Embassy Suites by Hilton'da Benzersiz bir konaklama deneyimi yaşayabiliyor. Hilton kanalları üzerinden doğrudan rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri avantajlardan anında faydalanabiliyor. Embassy Suites by Hilton hakkında daha fazla bilgi için stories.hilton.com/embassysuite adresini ziyaret edebilir ve markayı Facebook, Twitter ve Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Torunlar GYO Hakkında

İnsanı ve hayatı merkeze alan AVM, konut, ofis ve otel gibi yaşam merkezleri geliştirme konusunda Türkiye’nin en yenilikçi gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO,  inşaat sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. 2010 yılında halka açılan Torunlar GYO, 45,6 Milyar TL portföy değeri ile Türkiye’nin en büyük özel sektör GYO’sudur. Torunlar GYO, “Yatırıma değer, yaşamaya değer”  vizyonuyla, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Muğla gibi Türkiye’nin farklı illerinde yer alan projeleri ile milyonlarca insanın yaşamına dokunmaya, fark yaratmaya ve yatırımcılarının güveni ile büyümeye devam etmektedir. İmza attığı projeler ile Türkiye’nin en geniş portföylerinden birine sahip olan Torunlar GYO, Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı unvanına da sahiptir. 600 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Torunlar GYO’nun portföyünde Mall of İstanbul, Torium, Bursa Korupark AVM, Bursa Zafer Plaza, Mall of Antalya, Antalya Deepo Outlet Center, Bulvar Samsun, AnkaMall, Netsel Marina bulunmaktadır. Torunlar GYO portföyünde yer alan alışiveriş ve yaşam merkezleri yılda 60 milyonun üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlamaktadır. Torunlar GYO’nun residence, konut ve ofis portföyünde ise Torun Center, 5. Levent, 5. Levent Korupark, Mall of İstanbul High Residence, Torun Tower, Bursa Korupark Evleri 1-2 ve 3. Etaplar, Nishİstanbul, projeleri yer almaktadır. Torunlar GYO’nun ilk otel yatırımı ise 2020 yılında misafirlerini ağırlamaya başlayan Hilton Mall of İstanbul’dur.