KONUT

Mall of İstanbul Residence

Mall of İstanbul Residence
Proje Detayı

Türkiye’nin en büyük karma projesi olma unvanını taşıyan Mall of İstanbul, AVM, Otel, Konut ve Ofis birimlerinden oluşmaktadır. TEM Otoyolu üzerinde, Mahmutbey gişelerinin yanında bulunan Mall of İstanbul, Torunlar GYO’nun kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çeken bir yatırımıdır. Metro bağlantısı bulunan Mall of İstanbul tüm şehir için konforlu ve kolay ulaşım imkânı ile önemli bir cazibe merkezi konumundadır

Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi Mall of İstanbul’un residence etabı alışveriş merkezinin hemen yanında lüks bir yaşam projesi olarak hayata geçirilmiştir.

4 blok ile 1.081 daireden oluşan Mall of İstanbul Residence’da daire tipleri 53-216 m² arasında stüdyo dairelerden 4+1'e kadar uzanan çeşitliliğe sahiptir.

121.426 m²'lik konut alanına sahip olan projenin inşaatına Mart 2011'de başlanmıştır. Proje 2013 yılı Aralık ayında tamamlanmış ve yaşam başlamıştır.

Konumu, Mall of İstanbul’a kolay entegrasyonu, geniş sosyal donatıları, peyzaj alanı ile İstanbul’un batı yakasının en prestijli projelerinden biri olarak hayata geçirilmiştir.

Fotoğraflar