KONUT

Torun Center Residence (Satışı devam eden)

Torun Center Residence (Satışı devam eden)
Proje Detayı

Torun Center Residence

Şehrin tam merkezinde olmak isteyenler için Torun Center, ev, iş ve yaşamı aynı projede bir araya getiriyor. İstanbul’un en merkezi ve hareketli iş ve yaşam aksı Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan proje, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek detaylar düşünülerek tasarlandı.

Projede yer alan üç bloğun tüm cepheleri dördüncü kattan itibaren İstanbul Boğazı’ndan başlayarak Marmara Denizi, eski İstanbul ve Haliç’e kadar kentin farklı panoramik manzaralarını gözler önüne seriyor.

1+1’den 4+1’e kadar 100 ile 425 metrekare arasında değişen residence daireler, yaşamı sanata çeviren detaylara sahip. Akıllı ev sistemleri sayesinde residence sakinleri hayatlarını kolaylaştıracak birçok bilgiye ulaşabiliyor ve farklı ev uygulamalarını kolaylıkla koordine edebiliyor.

Yüzme havuzu, kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal imkânlarında düşünüldüğü Torun Center projesinde yaşayanlar, açık ve kapalı alanı bulunan iki katlı lounge hizmeti ile hem komşuları ile sosyalleşerek kaliteli zaman geçirebiliyor, hem de dilerlerse misafirlerini konforlu bir ortamda ağırlayabiliyor.

İstanbul’un en modern kent meydanı

İstanbul’un en yeni ve en modern kent meydanına da komşu olan Torun Center, 10 bin 500 metrekarelik kent meydanı ve geniş peyzaj alanı ile İstanbul’un yeni soluklanma alanı olarak ön plana çıkıyor. Torun Center Meydan’da yer alan sosyal alanlar, cafe ve restoranlar İstanbullular için yeni bir cazibe merkezi olarak büyük beğeni topluyor.

Fotoğraflar